آزمون پرس و جو نویسی در SQL
زبان فارسی هزینه 100 تومان زمان 45 دقیقه نمره 100 مسئول بهزاد سلیمانی نیسیانی شرکت کننده 12 دیده شده 255 پرسش و پاسخ 0 دیدگاه ها
آزمون پرس و جو نویسی در SQL
دانش آزمایشگاه پایگاه داده سازمان
 1. این آزمون از سوالات تستی (با گزینه های دایره ای)، چند گزینه‌ای (دارای چند جواب صحیح با گزینه های مربعی) دوره آزمایشگاه پایگاه داده برای مرور و یادگیری بهتر درس طراحی شده است. سوالات این آزمون با توجه به نمونه سوالات استاندارد اس-کیو-ال (SQL) طراحی شده است بنابراین ممکن است در برخی نرم افزارهای مدیریت پایگاه داده، گرامر یا کلمات کلیدی متفاوتی پیاده سازی شده باشد.
 2. شما می‌توانید چندین مرتبه این آزمون را پاسخ بدهید، بنابراین سعی کنید حتما با تلاش خودتان به سوالات پاسخ دهید و نگران پاسخ‌ها نباشید. اکیدا توصیه می کنم خودتان پاسخ دهید و مبادا به دیگران بسپارید که به جای شما انجام بدهند تا درس را به خوبی فرا گیرید. این آزمون ها بعضا دارای نکات جالب و آموزنده ای هستند که بهتر است خودتان با سعی و تلاش فرا گیرید.
 3. ماکزیمم نمره از بین چند آزمون برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
 4. چنانچه نمره کافی کسب کردید، نیاز به امتحان دیگری نیست. یعنی نیاز نیست که حتما تمام دفعات امکان آزمون را امتحان بدهید اما برای آشنایی با دیگر سوالات می توانید شرکت کنید و مشکلی ندارد.
 5. در آزمون ها معمولا سوالات و گزینه ها جا به جا می شوند و بعضا چندین سوال جدید هم نشان داده می شود. چنانچه مایل بودید با دیگر سوالات نیز آشنا شوید، می توانید چندین مرتبه در آزمون ها شرکت کنید، من فقط ماکزیمم نمره را برای شما در نظر می گیرم و چنانچه پس از آن مجدد نمرات کمتری داشتید، اشکالی ندارد.
 6. پس از آزمون، حتما نتیجه را ببینید تا چنانچه سوالی را اشتباه جواب داده اید، با جواب صحیح آشنا شوید. در قسمت نتیجه آزمون، نمره تان نیز به شما نشان داده خواهد شد.
 7. فراموش نکنید در پروفایل تان، مشخصات خود (به خصوص نام و فامیل) را آپدیت کنید.
 8. با استفاده از موبایل هم می‌توانید ثبت نام و در آزمون شرکت کنید، نیاز به کامپیوتر یا لپ تاپ نیست.
 9. چنانچه در حین پاسخ دادن، اینترنت شما قطع شد، یا پنجره شما بسته شد، باز هم با مراجعه به همان لینک، می‌توانید تا زمانی که وقت امتحان تمام نشده است، به بقیه سوالات پاسخ بدهید. جواب‌هایی که تا کنون داده اید نیز ذخیره شده اند.
 10. به دوستان خود نیز اطلاع دهید که حتما در مهلت تعیین شده، به آزمون‌ها پاسخ بدهند. 
 11. ممکن است برخی از مطالب سوالات کوییز برای شما جدید باشند، این سوالات برای یادگیری بیشتر قرار داده شده‌اند. سعی کنید در چندین فرصتی که دارید، آن‌ها را نیز یاد بگیرید.
 12. هر آزمون مدت زمان محدودی دارد که در صفحه اول آن نشان داده شده است (معمولا 30-40 دقیقه). چنانچه در این زمان پاسخ ندادید، در انتهای صفحه دکمه ی پایان را زده و پس از مشاهده نتایج، مجددا برای شرکت دوباره در آزمون اقدام کنید.
 13. بهتر است در حین یا پس از آزمون حتما محیط برنامه نویسی را باز کرده و سوالاتی که شک دارید را در آن اجرا و تست کنید تا با قطعیت بیشتری به سوالات پاسخ دهید و رفتار واقعی برنامه را در مقابل سوالات درک کنید.
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برچسب ها